HYT TC3000G, TC700G, TC-720S akku 1800mAh / 13.32Wh
calcActive())">
HYT TC3000G, TC700G, TC-720S akku 1800mAh / 13.32Wh
In stock
- SKU
- CS-HTC720TW
34,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HYT radiopuhelimien kanssa:
TC3000G
TC700G
TC-720S
TC700G
TC-720S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HYT radiopuhelimien alkuperäisakut:
BL1718
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HTC720TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128090 |
| Korvaa | BL1718 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 114.00 x 56.30 x 21.30 mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |