HYT TC3000, TC-3600, TC-3600M akku 1800mAh / 13.32Wh
calcActive())">
HYT TC3000, TC-3600, TC-3600M akku 1800mAh / 13.32Wh
In stock
- SKU
- CS-HTC300TW
40,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HYT radiopuhelimien kanssa:
TC3000
TC-3600
TC-3600M
TC-3600
TC-3600M
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HYT radiopuhelimien alkuperäisakut:
BL1711
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HTC300TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128120 |
| Korvaa | BL1711 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 99.06 x 56.42 x 31.25mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |