HYT PT850 akku 1800mAh / 6.66Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HYT radiopuhelimien kanssa:
PT850
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HYT radiopuhelimien alkuperäisakut:
BL1805
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HTC850TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128076 |
| Korvaa | BL1805 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 90.40 x 53.50 x 14.40 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |