HyperX langattomien kuulokkeiden Cloud Alpha yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
HyperX langattomien kuulokkeiden Cloud Alpha yhteensopiva akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-HPX052SL
15,95 €
HyperX langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Cloud Alpha
Korvattavat HyperX langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
AEC624052
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HyperX langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mall…
| SKU | CS-HPX052SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194972 |
| Korvaa | AEC624052 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 51.00 x 39.80 x 6.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |