Husqvarna ruohonleikkurin Solar Mower 1999-02 / Solar Mower 2000-02 yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Husqvarna ruohonleikkurin Solar Mower 1999-02 / Solar Mower 2000-02 yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-HAT198VX
55,95 €
Husqvarna ruohonleikkurin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Solar Mower 1999-02
Solar Mower 2000-02
Solar Mower 2001-01
Solar Mower 2002-02
Solargenerator
Solarmower 1998
Solarmower 1999
Solarmower 2000
Solarmower 2001
Solarmower 2002
Solar Mower 2000-02
Solar Mower 2001-01
Solar Mower 2002-02
Solargenerator
Solarmower 1998
Solarmower 1999
Solarmower 2000
Solarmower 2001
Solarmower 2002
Korvattavat Husqvarna ruohonleikkurin alkuperäisakut
535 04 06-01
535 05 85-01
535 06 20-01
535 09 61-01
535 09 61-02
535 09 70-01
535062001
5350620-01
535096101
5350961-01
535096102
5350961-02
535 05 85-01
535 06 20-01
535 09 61-01
535 09 61-02
535 09 70-01
535062001
5350620-01
535096101
5350961-01
535096102
5350961-02
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Husqvarna ruohonleikkurin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-HAT198VX |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171867 |
| Korvaa | 535 09 70-01 / 535 05 85-01 / 535 04 06-01 / 535 06 20-01 / 535 09 61-01 / 535 09 61-02 / 535096101 / 5350961-01 / 535062001 / 5350620-01 / 535096102 / 5350961-02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 21.6Wh |
| Mitat | 172.25 x 57.30 x 18.80mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |