Husqvarna Automower G1, Automower G1 1998, Automower G1 1999 akku 4000mAh
calcActive())">
Husqvarna Automower G1, Automower G1 1998, Automower G1 1999 akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-HAT100VX
111,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Husqvarna ruohonleikkurien kanssa:
Automower G1
Automower G1 1998
Automower G1 1999
Automower G1 2000
Automower G1 2001
Automower G1 2002
Automower G1 2003
Automower G1 1998
Automower G1 1999
Automower G1 2000
Automower G1 2001
Automower G1 2002
Automower G1 2003
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Husqvarna ruohonleikkurien alkuperäisakut:
535 0636-01
535 0962-01
535 0962-01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi ruohonleikkurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisu…
| SKU | CS-HAT100VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143796 |
| Korvaa | 535 0636-01 / 535 0962-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 48Wh |
| Mitat | 279.50 x 106.50 x 33.60mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |