Husqvarna Automower 320 / 330X / 420 / 430X / 440 / 450X / 520 / 550 akku 5000mAh
calcActive())">
Husqvarna Automower 320 / 330X / 420 / 430X / 440 / 450X / 520 / 550 akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-HAT520VX
99,95 €
80,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Husqvarna ruohonleikkurien kanssa:
Automower 320 2013
Automower 320 2014
Automower 320 2015
Automower 330X 2013
Automower 330X 2014
Automower 330X 2015
Automower 420 2016
Automower 420 2017
Automower 420 2018
Automower 420 2019
Automower 420 2020
Automower 420 2021
Automower 420 2022
Automower 430X
Automower 430X 2016
Automower 430X 2019
Automower 430XH
Automower 430XH 2019
Automower 440 2017
Automower 450X
Automower 450X 2016
Automower 450X 2019
Automower 450XH
Automower 450XH 2019
Automower 520 2018
Automower 520 2019
Automower 520 2020
Automower 520 2021
Automower 520 2022
Automower 550
Automower 550 2018
Automower 550 2019
Automower 550 EPOS
Automower 550H
Automower 550H 2019
Automower 593
Automower 320 2014
Automower 320 2015
Automower 330X 2013
Automower 330X 2014
Automower 330X 2015
Automower 420 2016
Automower 420 2017
Automower 420 2018
Automower 420 2019
Automower 420 2020
Automower 420 2021
Automower 420 2022
Automower 430X
Automower 430X 2016
Automower 430X 2019
Automower 430XH
Automower 430XH 2019
Automower 440 2017
Automower 450X
Automower 450X 2016
Automower 450X 2019
Automower 450XH
Automower 450XH 2019
Automower 520 2018
Automower 520 2019
Automower 520 2020
Automower 520 2021
Automower 520 2022
Automower 550
Automower 550 2018
Automower 550 2019
Automower 550 EPOS
Automower 550H
Automower 550H 2019
Automower 593
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Husqvarna ruohonleikkurien alkuperäisakut:
529 60 68-01
529 60 68-02
588 14 64-01
589 58 57-01
593 1 141-02
593 11 41-01
593 11 41-03
593 11 41-04
593 11 41-05
593 11 41-0X
593 11 84-01
593 11 84-04
593 11 84-06
593 24 74-01
5931184-01
529 60 68-02
588 14 64-01
589 58 57-01
593 1 141-02
593 11 41-01
593 11 41-03
593 11 41-04
593 11 41-05
593 11 41-0X
593 11 84-01
593 11 84-04
593 11 84-06
593 24 74-01
5931184-01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi ruohonleikkurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisu…
| SKU | CS-HAT520VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128182252 |
| Korvaa | 593 11 41-01 / 593 1 141-02 / 593 11 41-03 / 593 11 41-04 / 593 11 41-05 / 593 11 41-0X / 529 60 68-02 / 529 60 68-01 / 589 58 57-01 / 5931184-01 / 593 24 74-01 / 593 11 84-04 / 593 11 84-06 / 593 11 84-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 90Wh |
| Mitat | 138.50 x 80.20 x 58.00mm |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |