Huntleigh SC1000 akku 3500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huntleigh lääketieteellisten laitteiden kanssa:
SC1000
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huntleigh lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
400-316
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-HTC100MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149583 |
| Korvaa | 400-316 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 42Wh |
| Mitat | 168.00 x 69.70 x 17.30mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |