HumanWare Victor Reader Stratus akku 4850mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HumanWare mittalaitteiden kanssa:
Victor Reader Stratus
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HumanWare mittalaitteiden alkuperäisakut:
95-8000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HVR800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148562 |
| Korvaa | 95-8000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 35.89Wh |
| Mitat | 89.00 x 83.30 x 13.30mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |