Hubsan dronen Zino H117S / Zino Pro yhteensopiva akku 4200mAh
calcActive())">
Hubsan dronen Zino H117S / Zino Pro yhteensopiva akku 4200mAh
In stock
- SKU
- CS-HBS117RX
71,95 €
58,95 €
Hubsan dronen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Zino H117S
Zino Pro
Zino Pro
Korvattavat Hubsan dronen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Hubsan dronen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa si…
| SKU | CS-HBS117RX |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162414 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 47.88Wh |
| Mitat | 122.20 x 55.00 x 48.90mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |