HUAXI HX801 akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HUAXI lääketieteellisten laitteiden kanssa:
HX801
LK-003
LK-003
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HUAXI lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
NI-AA2000MAH
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-HAX801MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128100294 |
| Korvaa | NI-AA2000MAH |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 24Wh |
| Mitat | 72.40 x 51.70 x 29.20 mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |