Huawei U9500, U9500e, Ascend D1, Ascend D1 XL, T9200, U9200, Ascend D Quad XL, Ascend D1 Akku 1800 mAh
calcActive())">
Huawei U9500, U9500e, Ascend D1, Ascend D1 XL, T9200, U9200, Ascend D Quad XL, Ascend D1 Akku 1800 mAh
In stock
- SKU
- CS-HU9500SL
18,95 €
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin:
U9500
U9500e
Ascend D1
Ascend D1 XL
T9200
U9200
Ascend D Quad XL
Ascend D1
U9500e
Ascend D1
Ascend D1 XL
T9200
U9200
Ascend D Quad XL
Ascend D1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:
HB4Q1
HB4Q1H
HB4Q1HV
HB4Q1H
HB4Q1HV
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HU9500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071389 |
| Korvaa | HB4Q1 / HB4Q1H / HB4Q1HV |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 56.35 x 56.98 x 3.97mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |