Huawei tablettien MediaPad M6 8.4 / VRD-AL09 yhteensopiva akku 6000mAh
calcActive())">
Huawei tablettien MediaPad M6 8.4 / VRD-AL09 yhteensopiva akku 6000mAh
In stock
- SKU
- CS-HUM684SL
44,95 €
Huawei tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MediaPad M6 8.4
VRD-AL09
VRD-W09
VRD-AL09
VRD-W09
Korvattavat Huawei tablettien alkuperäisakut
HB30A7C1ECW
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-HUM684SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,82 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165392 |
| Korvaa | HB30A7C1ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.92Wh |
| Mitat | 117.80 x 106.00 x 3.00mm |
| Jännite | 3,82 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |