Huawei tablettien BAH3-AL00 / BAH3-L09 yhteensopiva akku 7150mAh
calcActive())">
Huawei tablettien BAH3-AL00 / BAH3-L09 yhteensopiva akku 7150mAh
In stock
- SKU
- CS-HUM140SL
25,95 €
Huawei tablettien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BAH3-AL00
BAH3-L09
BAH3-W09
MatePad 10.4 2020
BAH3-L09
BAH3-W09
MatePad 10.4 2020
Korvattavat Huawei tablettien alkuperäisakut
HB28D8C8ECW-12
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei tablettien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-HUM140SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,82 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128169796 |
| Korvaa | HB28D8C8ECW-12 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7150mAh / 27.31Wh |
| Mitat | 136.75 x 126.56 x 2.50mm |
| Jännite | 3,82 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |