Huawei tabletin MediaPad M5 10.8 / CMR-AL09 yhteensopiva akku 7350mAh
calcActive())">
Huawei tabletin MediaPad M5 10.8 / CMR-AL09 yhteensopiva akku 7350mAh
In stock
- SKU
- CS-HUM518SL
26,95 €
22,95 €
Huawei tabletin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MediaPad M5 10.8
CMR-AL09
MediaPad M5 Pro 10.8
CMR-AL19
CMR-W09
CMR-AL09
MediaPad M5 Pro 10.8
CMR-AL19
CMR-W09
Korvattavat Huawei tabletin alkuperäisakut
HB2994i8ECW
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei tabletin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-HUM518SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188926 |
| Korvaa | HB2994i8ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 7350mAh / 28.3Wh |
| Mitat | 186.20 x 93.40 x 2.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |