Huawei tabletin MatePad 11 / DBY-W09 yhteensopiva akku 7150mAh
calcActive())">
Huawei tabletin MatePad 11 / DBY-W09 yhteensopiva akku 7150mAh
In stock
- SKU
- CS-HUM110SL
27,95 €
Huawei tabletin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MatePad 11
DBY-W09
DBY-W09
Korvattavat Huawei tabletin alkuperäisakut
HB26D8C8ECW
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei tabletin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-HUM110SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,82 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193692 |
| Korvaa | HB26D8C8ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 7150mAh / 27.31Wh |
| Mitat | 137.00 x 126.70 x 2.50mm |
| Jännite | 3,82 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |