Huawei Speed Wi-Fi NEXT W01 akku 2200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei reitittimien kanssa:
Speed Wi-Fi NEXT W01
Speed Wi-Fi NEXT W02
Speed Wi-Fi NEXT W02
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei reitittimien alkuperäisakut:
HB414790EBW
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi reitittimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussä…
| SKU | CS-HUW100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147435 |
| Korvaa | HB414790EBW |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.36Wh |
| Mitat | 89.30 x 45.90 x 3.80mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |