Huawei P8 Lite akku 2200 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
ALE-CL00
ALE-CL10
ALE-L04
ALE-CL10
ALE-L04
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:
HB3742A0EZC+
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUP820SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109358 |
| Korvaa | HB3742A0EZC+ / HB3742A0EZC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.36Wh |
| Mitat | 97.95 x 41.46 x 3.68mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |