Huawei P Smart 2021 / HB526488EEW akku 4850mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei matkapuhelimien kanssa:
P Smart 2021
PPA-LX2
PPA-L22
Enjoy 20 SE
PPA-AL20
Changxiang 20 SE
Honor 10X Lite
DNN-LX9
DNN-L29
PPA-LX2
PPA-L22
Enjoy 20 SE
PPA-AL20
Changxiang 20 SE
Honor 10X Lite
DNN-LX9
DNN-L29
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei matkapuhelimien alkuperäisakut:
HB526488EEW
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HUL220SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158271 |
| Korvaa | HB526488EEW |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 18.67Wh |
| Mitat | 87.10 x 63.10 x 5.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |