Huawei mokkuloiden E5573S-852 / E5573S-853 yhteensopiva akku 4500mAh
calcActive())">
Huawei mokkuloiden E5573S-852 / E5573S-853 yhteensopiva akku 4500mAh
In stock
- SKU
- CS-HUE853SL
19,95 €
16,95 €
Huawei mokkuloiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
E5573S-852
E5573S-853
E5573S-856
E5573S-853
E5573S-856
Korvattavat Huawei mokkuloiden alkuperäisakut
HBC04666RDW
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei mokkuloiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-HUE853SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151579 |
| Korvaa | HBC04666RDW |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 17.1Wh |
| Mitat | 65.35 x 46.00 x 12.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |