Huawei MediaPad, MediaPad 7, MediaPad 7 Lite Tabletin Akku
calcActive())">
Huawei MediaPad, MediaPad 7, MediaPad 7 Lite Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-HUS730SL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei tablettien kanssa:
MediaPad S7-301u
MediaPad S7-301w
MediaPad S7-302
MediaPad S7-303
MediaPad 7
S7-301w
S7-302
S7-303
Youth2
S7-721u
S7-931U
MediaPad T3 7
Baggio2-U02A
MediaPad
MediaPad 7 Lite
S7-301U
MediaPad S7-301w
MediaPad S7-302
MediaPad S7-303
MediaPad 7
S7-301w
S7-302
S7-303
Youth2
S7-721u
S7-931U
MediaPad T3 7
Baggio2-U02A
MediaPad
MediaPad 7 Lite
S7-301U
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei tablettien alkuperäisakut:
HB3G1H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HUS730SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071372 |
| Mitat | 125.70 x 69.20 x 3.90mm |
| Korvaa | HB3G1H |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 14.8Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |