Huawei Mediapad M2 10.1 tabletin akku 6000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei tablettien kanssa:
Mediapad M2 10.1 LTE
M2-A04L
d-01H
M2-A04L
d-01H
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei tablettien alkuperäisakut:
HB3484V3EAW-12
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HUD100XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125846 |
| Mitat | 210.90 x 82.65 x 3.00 mm |
| Korvaa | HB3484V3EAW-12 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6000mAh / 22.8Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |