Huawei Mediapad M1 8.0 / MediaPad T1 9.6 Tabletin Akku
calcActive())">
Huawei Mediapad M1 8.0 / MediaPad T1 9.6 Tabletin Akku
In stock
- SKU
- CS-HUS800SL
31,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei tablettien kanssa:
Mediapad M1 8.0
S8-301L
S8-701w
S8-701u
S8-303L
S8-306L
S8-301U
S8-301w
EE Eagle
EE Eagle 4G LTE
Honor S8-701W
Honor S8-701u
MediaPad T1 9.6
T1-A21L
S8-301L
S8-701w
S8-701u
S8-303L
S8-306L
S8-301U
S8-301w
EE Eagle
EE Eagle 4G LTE
Honor S8-701W
Honor S8-701u
MediaPad T1 9.6
T1-A21L
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei tablettien alkuperäisakut:
HB3080G1EBC
HB3080G1EBW
HB3080G1EBW
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HUS800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099031 |
| Mitat | 158.30 x 79.34 x 2.64mm |
| Korvaa | HB3080G1EBW / HB3080G1EBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 4650mAh / 17.67Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |