Huawei M660, Ascend G300 Akku 1500 mAh
calcActive())">
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin:
M660
Ascend G300
U8815
Ascend C8812
Ascend U8818
Ascend U8815
U8680
Ascend G312
U8730
Buddy
Wvga
Phoenix
Ascend Q
T8828
Ascend G302D
U8812D
Ascend G330
U8825D
Ascend G300
U8815
Ascend C8812
Ascend U8818
Ascend U8815
U8680
Ascend G312
U8730
Buddy
Wvga
Phoenix
Ascend Q
T8828
Ascend G302D
U8812D
Ascend G330
U8825D
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:
HB5N1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUM660SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059257 |
| Korvaa | HB5N1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 51.30 x 50.80 x 5.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |