Huawei M615, Pillar M615, M635, Pinnacle 2 Akku 800 mAh
calcActive())">
Huawei M615, Pillar M615, M635, Pinnacle 2 Akku 800 mAh
In stock
- SKU
- CS-HUM615SL
14,95 €
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin:
M615
Pillar M615
M635
Pinnacle 2
Pillar M615
M635
Pinnacle 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:
HB5D1H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUM615SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053002 |
| Korvaa | HB5D1H |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 42.50 x 35.50 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |