Huawei M318 Akku 950 mAh
calcActive())">
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin:
M318
U120
U121 U2800
U2800A
VODAFONE V715 V716
MetroPCS M318
U120
U121 U2800
U2800A
VODAFONE V715 V716
MetroPCS M318
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:
HBU83S
HB4A1H
HB4A1H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUM318XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079316 |
| Korvaa | HBU83S, HB4A1H |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Mitat | 53.78 x 34.05 x 4.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |