Huawei langattomien kuulokkeiden FreeLace Pro / HUA01 yhteensopiva akku 150mAh
calcActive())">
Huawei langattomien kuulokkeiden FreeLace Pro / HUA01 yhteensopiva akku 150mAh
In stock
- SKU
- CS-HFL110SL
19,95 €
Huawei langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
FreeLace Pro
HUA01
HUA01
Korvattavat Huawei langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
HB411141ECW
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Huawei langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mall…
| SKU | CS-HFL110SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,82 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128179788 |
| Korvaa | HB411141ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 150mAh / 0.57Wh |
| Mitat | 40.00 x 10.60 x 3.80mm |
| Jännite | 3,82 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |