Huawei ideos X6 Akku 1400 mAh
calcActive())">
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin:
ideos X6
ideos U9000
X6
U9000
Ascend X
ideos U9000
X6
U9000
Ascend X
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:
HHB4Z1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HU9000SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128048411 |
| Korvaa | HHB4Z1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 54.96 x 49.30 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |