Huawei IDEOS X3, U8510 Akku Laajennetulla takakannella 3300 mAh
calcActive())">
Huawei IDEOS X3, U8510 Akku Laajennetulla takakannella 3300 mAh
In stock
- SKU
- CS-HUX300XL
23,95 €
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin:
IDEOS X3
U8510
U8510
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:
HB4J1
HB4J1H
HB4J1H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUX300XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054269 |
| Korvaa | HB4J1 / HB4J1H |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 12.21Wh |
| Mitat | 53.44 x 43.89 x 13.81mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |