Huawei Honor X1 4G 7D-504L, Honor X1 7D-504L akku 4100 mAh
calcActive())">
Huawei Honor X1 4G 7D-504L, Honor X1 7D-504L akku 4100 mAh
In stock
- SKU
- CS-HUX100XL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Honor X1 4G 7D-504L
Honor X1 7D-504L
Honor X1 7D-504L
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:
HB4269B6EAW
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUX100XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128087403 |
| Korvaa | HB4269B6EAW |
| Kapasiteetti (mAh) | 4100mAh / 15.17Wh |
| Mitat | 126.00 x 70.00 x 4.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |