Huawei Honor V8, Honor V8 Premium, KNT-AL10 akku 3400mAh
calcActive())">
Huawei Honor V8, Honor V8 Premium, KNT-AL10 akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-HUV800SL
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei matkapuhelimien kanssa:
Honor V8
Honor V8 Premium
KNT-AL10
KNT-AL20
KNT-TL10
KNT-UL10
Honor V8 Premium
KNT-AL10
KNT-AL20
KNT-TL10
KNT-UL10
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei matkapuhelimien alkuperäisakut:
HB376787ECW
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HUV800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125600 |
| Korvaa | HB376787ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.92Wh |
| Mitat | 85.00 x 66.00 x 4.00 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |