Huawei Honor 8X, Honor 8X Dual SIM, JSN-AL00 akku 3650mAh
calcActive())">
Huawei Honor 8X, Honor 8X Dual SIM, JSN-AL00 akku 3650mAh
In stock
- SKU
- CS-HUR800XL
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei matkapuhelimien kanssa:
Honor 8X
Honor 8X Dual SIM
JSN-AL00
JSN-L21
JSN-L22
JSN-L23
JSN-LX1
JSN-LX2
JSN-LX3
Honor 8X Dual SIM
JSN-AL00
JSN-L21
JSN-L22
JSN-L23
JSN-LX1
JSN-LX2
JSN-LX3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei matkapuhelimien alkuperäisakut:
HB386590ECW
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HUR800XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143321 |
| Korvaa | HB386590ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3650mAh / 14.05Wh |
| Mitat | 88.02 x 63.92 x 4.30mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |