Huawei Honor 6, Honor 4X akku 3000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
ATH-AL00
Honor 6
Honor 4X
ATH-CL00
ATH-UL00
Honor 6
Honor 4X
ATH-CL00
ATH-UL00
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:
HB4242B4EBW
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUR600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128087687 |
| Korvaa | HB4242B4EBW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 113.09 x 41.04 x 4.05mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |