Huawei Honor 20 Lite Akku 3900 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Honor 20 Lite
Honor 20 Youth
LRA-AL00
Honor 20 Youth
LRA-AL00
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:
HB426389EEW
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUH200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149958 |
| Korvaa | HB426389EEW / HB426389ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 86.00 x 63.05 x 3.90mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |