Huawei Honor 2, Honor II, Honor Quad, U9508 Akku 2200 mAh
calcActive())">
Huawei Honor 2, Honor II, Honor Quad, U9508 Akku 2200 mAh
In stock
- SKU
- CS-HU9508XL
20,95 €
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin:
Honor 2
Honor II
Honor Quad
U9508
Honor II
Honor Quad
U9508
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:
HB5R1V
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HU9508XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128069324 |
| Korvaa | HB5R1V |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.6Wh |
| Mitat | 56.50 x 56.05 x 5.70mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |