Huawei G9 plus / Honor 6X akku 3300 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
BLN-AL10
BLN-AL20
BLN-L21
BLN-L22
BLN-L24
BLN-TL00
BLN-TL10
G9 Plus
G9 Plus Dual SIM
Honor 6X
Honor 6X Dual SIM
Honor 6X Dual SIM TD-LTE
Maimang 5
Maimang 5 Dual SIM TD-LTE
MLA-AL10
MLA-L00
MLA-L01
MLA-L02
MLA-L03
MLA-L10
MLA-L11
MLA-L12
MLA-TL00
MLA-UL00
Nova Plus
BLN-AL20
BLN-L21
BLN-L22
BLN-L24
BLN-TL00
BLN-TL10
G9 Plus
G9 Plus Dual SIM
Honor 6X
Honor 6X Dual SIM
Honor 6X Dual SIM TD-LTE
Maimang 5
Maimang 5 Dual SIM TD-LTE
MLA-AL10
MLA-L00
MLA-L01
MLA-L02
MLA-L03
MLA-L10
MLA-L11
MLA-L12
MLA-TL00
MLA-UL00
Nova Plus
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:
HB386483ECW
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUG910XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123620 |
| Korvaa | HB386483ECW+ |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 12.71Wh |
| Mitat | 81.60 x 63.40 x 4.10mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |