Huawei EVR-AL00, EVR-L29, Honor Note 10 akku 4900mAh
calcActive())">
Huawei EVR-AL00, EVR-L29, Honor Note 10 akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-HUT220SL
25,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei matkapuhelimien kanssa:
EVR-AL00
EVR-L29
Honor Note 10
Honor Note 10 Standard Edition
Honor Note 10 Standard Edition
Honor Note 10 Standard Edition
Mate 20 X
RVL-AL09
EVR-L29
Honor Note 10
Honor Note 10 Standard Edition
Honor Note 10 Standard Edition
Honor Note 10 Standard Edition
Mate 20 X
RVL-AL09
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei matkapuhelimien alkuperäisakut:
HB3973A5ECW
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HUT220SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141648 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.87Wh |
| Mitat | 102.65 x 72.24 x 3.74mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |