Huawei Emobile GL02P Hotspot mokkulan Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei mokkuloiden kanssa:
Emobile GL02P
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei mokkuloiden alkuperäisakut:
PBD02LPZ10
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HUL002SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112952 |
| Mitat | 66.71 x 46.26 x 9.50 mm |
| Korvaa | PBD02LPZ10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |