Huawei E5776, E5776S, E5776s LTE Hotspot mokkulan Akku
calcActive())">
Huawei E5776, E5776S, E5776s LTE Hotspot mokkulan Akku
In stock
- SKU
- CS-HUE589XL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei mokkuloiden kanssa:
E5776
E5776S
E5776s LTE
E5776s-32
E5786
E5786S
E5786s-32a
E5786s-62a
E5786s-63a
E589
GL04P
HWD11
R210
E5776S
E5776s LTE
E5776s-32
E5786
E5786S
E5786s-32a
E5786s-62a
E5786s-63a
E589
GL04P
HWD11
R210
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei mokkuloiden alkuperäisakut:
HB5P1H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HUE589XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128087243 |
| Mitat | 75.37 x 55.79 x 5.65mm |
| Korvaa | HB5P1H |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |