Huawei E5577 Hotspot mokkulan Akku 2300mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei mokkuloiden kanssa:
E5577s-321
E5577Bs-937
E5577 ebs-937
501HW
502HW
504HW
505HW
E5785
E5785LH-92A
E5785LH-22C
E5577Bs-937
E5577 ebs-937
501HW
502HW
504HW
505HW
E5785
E5785LH-92A
E5785LH-22C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei mokkuloiden alkuperäisakut:
HB824666RBC
HWBBJ1
HWBBJ1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HUE557XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147411 |
| Mitat | 65.60 x 46.00 x 8.10mm |
| Korvaa | HB824666RBC / HWBBJ1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.74Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |