Huawei E5330, E5330Bs-2, E5336 Hotspot mokkulan Akku
calcActive())">
Huawei E5330, E5330Bs-2, E5336 Hotspot mokkulan Akku
In stock
- SKU
- CS-HUE573SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei mokkuloiden kanssa:
E5330
E5330Bs-2
E5336
E5330Bs-2
E5336
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei mokkuloiden alkuperäisakut:
HB554666RAW
HB5F2H
HB5F2H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HUE573SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085973 |
| Mitat | 65.10 x 45.70 x 5.30mm |
| Korvaa | HB554666RAW, HB5F2H |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.29Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |