Huawei CMR-AL09, CMR-AL19, CMR-W109 akku 7300mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei tablettien kanssa:
CMR-AL09
CMR-AL19
CMR-W109
CMR-W19
MediaPad M5
MediaPad M5 10.8
CMR-AL19
CMR-W109
CMR-W19
MediaPad M5
MediaPad M5 10.8
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei tablettien alkuperäisakut:
HB299418ECW
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-HUM500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137337 |
| Korvaa | HB299418ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 7300mAh / 28.11Wh |
| Mitat | 187.64 x 93.34 x 2.88mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |