Huawei CAN-L01, CAN-L02, CAN-L03 akku 2900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei matkapuhelimien kanssa:
CAN-L01
CAN-L02
CAN-L03
CAN-L11
CAN-L12
CAZ-AL10
CAZ-TL10
Honor Magic
Honor Magic Dual SIM
Nova
NTS-AL00
CAN-L02
CAN-L03
CAN-L11
CAN-L12
CAZ-AL10
CAZ-TL10
Honor Magic
Honor Magic Dual SIM
Nova
NTS-AL00
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei matkapuhelimien alkuperäisakut:
HB465375EBC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HUN100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123637 |
| Korvaa | HB465375EBC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.08Wh |
| Mitat | 74.50 x 52.90 x 4.60mm |
| Jännite | 3,82 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |