Huawei Calidad, G7206, Modelo, Excelente Calidad, A618 Akku 700 mAh
calcActive())">
Huawei Calidad, G7206, Modelo, Excelente Calidad, A618 Akku 700 mAh
In stock
- SKU
- CS-HUA618SL
15,95 €
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin:
Calidad
G7206
Modelo
Excelente Calidad
A618
G7206
Modelo
Excelente Calidad
A618
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:
HB3A2L
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUA618SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054498 |
| Korvaa | HB3A2L |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 53.64 x 33.73 x 3.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |