Huawei C8300 Akku 1100 mAh
calcActive())">
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin:
C8300
C6200
C6110
G6150
G7010
M735
U8350
Boulder
C6200
C6110
G6150
G7010
M735
U8350
Boulder
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:
HB5I1
HB5I1H
HB5I1H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUC830SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128044765 |
| Korvaa | HB5I1H |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 45.87 x 43.77 x 5.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |