Huawei C218 Akku 900 mAh
calcActive())">
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin:
C218
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:
HBC2182
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUC218SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038450 |
| Korvaa | HBC2182 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 65.10 x 43.16 x 7.29mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |