Huawei Ascend Y210 Akku 1600 mAh
calcActive())">
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin:
Ascend Y210
Ascend Y210C
Ascend Y210-0151
U8685D
Ascend G510
T8951
U8951D
C8813
C8813D
T8951D
Ascend W2-T00
Ascend W2-U00
Ascend Y210C
Ascend Y210-0151
U8685D
Ascend G510
T8951
U8951D
C8813
C8813D
T8951D
Ascend W2-T00
Ascend W2-U00
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:
HB4W1
HB4W1H
HB4W1H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUY210XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071495 |
| Korvaa | HB4W1 / HB4W1H |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 65.25 x 47.78 x 4.75mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |