Huawei Ascend W1 Akku 1500 mAh
calcActive())">
Huawei yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Huawei malleihin:
Y300
Y300C
U8833
Y500
T8833
Ascend W1
Ascend Y511
Ascend Y511-T00
Ascend Y511-U00
Y300C
U8833
Y500
T8833
Ascend W1
Ascend Y511
Ascend Y511-T00
Ascend Y511-U00
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei alkuperäisakut:
HB5V1
HB5V1HV
HB5V1HV
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUY300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128073413 |
| Korvaa | HB5V1 / HB5V1HV |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 58.30 x 51.00 x 5.15mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |