Huawei Ascend SnapTo, G620-A2, H891L akku 2000 mAh
calcActive())">
Huawei Ascend SnapTo, G620-A2, H891L akku 2000 mAh
In stock
- SKU
- CS-HUH891SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Ascend SnapTo
G620-A2
H891L
G620-A2
H891L
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:
HB3742A0EBC+
PGF364197HT
PGF364197HT
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUH891SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128114918 |
| Korvaa | HB3742A0EBC+ / PGF364197HT |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.6Wh |
| Mitat | 96.90 x 40.45 x 3.66 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |