Huawei Ascend Mate 8, Ascend Mate 8 Dual SIM, M200-UL00 akku 4000 mAh
calcActive())">
Huawei Ascend Mate 8, Ascend Mate 8 Dual SIM, M200-UL00 akku 4000 mAh
In stock
- SKU
- CS-HUM800SL
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Huawei puhelinten kanssa:
Ascend Mate 8
Ascend Mate 8 Dual SIM
M200-UL00
Ascend Mate 8 Dual SIM
M200-UL00
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Huawei puhelin alkuperäisakut:
HB396693ECW
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HUM800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111290 |
| Korvaa | HB396693ECW |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.2Wh |
| Mitat | 91.38 x 66.08 x 3.85 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |